top of page

MFA-ENTROPI

MFA-ENTROPI

NORON.jpg

TROFT

Türkiye ayağında, modüler yapıda,

tüm süreçlerini satın almadan,

saha uygulamaları ve sınırlı tabulasyon

ihtiyaçlarınızı karşılar.

HİBRİD
ÇÖZÜMLER

Artboard 2.png

Sinaps, bir sinir sisteminde sinirlerin iletişim kurmasını sağlayan bağlantılardır. Her bir nöron bilgi ağına eklenerek büyük, karmaşık tek bir yapıya dönüşebilir. Araştırma sektöründe çalışan ve çağrı merkezi, saha çalışması vb. konularda özelleşen firmalar, tek başlarına başarabileceklerinin ötesinde hedeflere ulaşmak için zaman zaman bilgi paylaşırlar ve birlikte çalışırlar. Tıpkı beyinde bilgi paylaşan nöronlar gibi
 
Bir çok kurumun ve iş yönetimlerinin dahil olduğu bir ağın parçası olan Troft, esnek ve modüler hizmet yelpazesi Türkiye ayağında gizli müşteri, “adhoc saha çalışması”, kalite araştırmaları, CATI çözümleri gibi bir çok ürünü kapsamaktadır.

MODÜLER
PAKETLER

Zengin ürün seçeneklerinden istediklerinizi seçin
hizmet paketinizi
kendiniz yaratın.

Bir çok firma araştırmayı bir bütün olarak görür. Sizlere tam bir araştırma paketi vermeyi önerebilir. Oysa ki araştırma, çeşitli aşamalardan oluşmaktadır;

 

• Teklif alınması

• Soru formunun hazırlanması

• Saha uygulaması

• Data girişi

• Analiz

• Raporlama (web ya da klasik)

• Sunum

 

Eğer bünyenizde araştırma personeli bulunduruyorsanız, bu aşamaların hepsini neden satın almak isteyesiniz ki?

Elinizde hazır bir soru formu varsa istekleriniz hazır demektir. Sizin için hemen sahaya başlayabiliriz. Bizden yalnızca data satın almak isteyebilirsiniz. Kontrollerini yaptığımız datayı  size direkt olarak verebiliriz. Dilediğiniz analizi dilediğiniz şekilde yapmanız mümkün. Araştırmanızı yalnızca tablolar şeklinde alabilirsiniz. Araştırmanızı farklı teknoloji seçenekleri ile hazırladığımız programlar ile internetten takip edebilirsiniz.

Modüler hizmet anlayışımız ile araştırma aşamalarını bölerek, size özel çözümleri size özel sunuyoruz.

 

Sektördeki rekabetin ve teknolojinin artmasıyla süreçlerde daha kolay yol alınıyor. Bir çok farklı özellikleri olan, farklı avantajlar sunan programlar olduğu gibi, sizlerin ihtiyacına göre, tamamıyla size özel programların oluşturulabilir.

Araştırmada kullanılacak yöntemleri ve teknikleri, firmanın tercihine göre belirleyerek gerekli kaynakları en optimal şekilde satın alır (Best buy)

 

Troft’un saha kaynaklarını ve bilgi ağını kullanarak, çok uluslu veya yerel araştırma firmalarıyla çalışmakla sınırlı kalmazsınız. Bir çok kaynak ve saha şirketinden bilgi toplamak yerine, ham veya yarı işlenmiş datayı tek bir kaynaktan, Birleşik Araştırmacılar kalite güvencesiyle kontrol süreçlerinden geçmiş olarak derleyebilirsiniz.

Akıllı Kaynak Yönetimi
Daha düşük Maliyet
Daha süratli sonuçlar
 

yaradılış2.jpg

Saha çalışması, araştırmanın farklı safhaları arasındaki en kritik alandır. “Garbage in Garbage out” Araştırma sonuçlarının kalitesi, analiz ettiğiniz verinin kalitesiyle doğru orantılıdır.

IDAbeyaz.png

En az insan eli  değecek şekilde kurgulanmış
araştırma modeli

7/24 Online Ofis

Klasik toplantı ihtiyacına son

TROFT, müşterilerinin yoğun iş trafiğine yük olmadan, müşterilerin dilediği zaman ve dilediği yerde ulaşılabileceği bir teknolojiye sahiptir. Günümüz iş dünyasında zaman kaybı artık telafisi olmayan bir problem. Bu nedenle Birleşik Araştırmacılar Online ( görüntülü veya sesli ) Toplantı imkanı ile müşterilerin zamandan tasarruf edebilmeleri için 7/24 ulaşabileceği Online Ofis'lere sahiptir.

bottom of page