top of page
Screen Shot 2018-12-10 at 16.29.26.png
2804 copy.png

GİZLİ MÜŞTERİ ARAŞTIRMALARI

MÜŞTERİ GÖZÜYLE

FİRMA PERFORMANSININ İZLENMESİ

Hizmet kalitesinin ve satış etkinliğinin geliştirilmesinde kullanılan

en objektif ve etkin izleme aracı.

Firmanızın bayi, mağaza veya şubelerinde fiziki görünüm ve hizmet yaklaşımı açısından kurumsal kalite standartlarına ne oranda uyulduğunu, satış ekibinizin müşteriyle iletişimini ve satış için gösterilen performansı kurumunuzun ve müşterilerinizin gözünden izleme olanağı sunar.

İki amaca hizmet eder:

Birincisi, herhangi bir kurumda var olan durumu saptamak,

İkincisi, eğitim ve geliştirme uygulamalarınız sonrasında, gelişimi periyodik olarak izlemek.

Her aile, ticari kurum ya da toplulukta bütünü yöneten kanunlar alt birimlerde de tekrar eder.

 

Bayilik sistemleri, aynı fraktal yapısındadırlar. Düzenin başarısı için konulmuş tüm kurallar, çalışma biçimleri sistemin her noktası için geçeridir, homojendir.

 

Her bayilik sistemi  bir çizgiyi takip etse de, hepsi özgün, hepsi birbirinden farklıdır.

Bireyler, farklı desenleri, renkleri, bütünü ise sistemleri yaratır. Sistemler, bütününde taşıdığı kuralları en küçük parçalarında da taşımak zorundadır.

fraktal3 copy.jpg

Fraktal Benzer parçalardan oluşan formlar bütünü Fraktal, “parçalanmış, kırılmış” anlamına gelen Lâtince frāctus kelimesinden gelmiştir. Kendi kendini tekrar ederek, yine kendine benzer formlar oluşturan ve kendileri de yine benzer parçalardan oluşan formlar bütünüdür. Ayrıntılar ve desenler giderek küçülen ölçeklerde yinelenir ve tümüyle soyut nesnelerde sonsuza kadar sürebilir; Formun bütünü, her detayda, tüm detaylarıyla tekrar tekrar bulunabilir. detaylarıyla tekrar tekrar bulunabilir.

Her Sosyal yapı bir "FRAKTAL"e benzer

Projeye müşterinin  daha etkin katıldığı süreçler...

Müşterinin Araştırma Sürecine Erişimi ve Katılımı

TROFT müşterinin maksimum seviyede proje süreçlerine katılımını sağlar ve projenin bir çalışanı olarak algılar. Müşteriler tüm açık kaynaklara erişebilir, oluşan dataya katkıda bulunur veya sisteme giriş yaparak oluşan datayı eş zamanlı izleyebilir. Bu sayede süreçler üzerindeki kontrolü artar.

200.000’nin Üzerinde Gizli Müşteri

Araştırmanın doğruluğu saha çalışanlarının kalitesine bağlıdır. Gizli Müşteriler, 200.000 adedin üzerinde başvurunun bulunduğu bir havuzdan seçilmektedir ve bu sayı hızla artmaktadır. Müşteri, istediği anda gizli müşteriye doğrudan ulaşabilir. Tüm kaynaklar açıktır ve müşteriden saklanmaz.

6. His Özelliği ve Kalite Kontrol Süreçleri

Kalite kontrol süreçlerimiz ile, gizli müşteriler sistem ve proje yöneticilerimiz tarafından devamlı olarak değerlendirilmektedirler. Projenin uzun soluklu olması halinde sisteme 6.ncı his otomatik hile/ fraud  yakalama yeteneği modülü eklenmektedir.

WDSA_18 copy.jpg

MODÜLER
PAKETLER

Araştırmayı farklı parçalara ayırarak tercih önceliğini size bırakıyoruz.

Elinizde hazır bir soru formu varsa hemen sahaya başlayabiliriz.

GM projelerinde yeni iseniz tüm programı sıfırdan sizin için tasarlarız.

 

Dilerseniz sadece saha hizmetini satın alabilirsiniz. Bazı uluslararası firmaların tercihi, standart GM programları için sadece saha organizasyonlarının gerçekleştirilmesi ve data girişi süreçlerinin tamamlanmasıdır. Raporlama, bizden istenebilir , tercih edilirse firmanın kendi bünyesinde yapılabilir..

 

Eğer datanız hazırsa bizden sadece analiz desteği de alabilirsiniz. Araştırmanızı farklı teknoloji seçenekleri ile hazırladığımız programlar ile internetten takip edersiniz.

 

Uluslararası yazılımlar veya lokal uygulamalar konusunda danışmanlık sağlarız. Size ait teknolojik alt yapıyı da kullanabiliriz.

 

Eğitim ve Ar-Ge aksiyonlarınız için projelerinizde yer alabilir, her türlü dijital ve basılı malzeme için grafik tasarım ve uygulama desteği verebiliriz.

RAPORLAMA ve DANIŞMANLIK

eec343fb460f6cbe0f5f824a4610fcf4.jpg
480379752-612x612.jpg

30 yılı aşkın tecrübemiz ve uzman kadro.

 

Sahadan gelen data, standart analiz bakış açısının dışına çıkılarak ihtiyacınız olan bilgi sizler için belirlenip, sizlere yalnızca tablo ve grafikler vermek yerine doğru yorumlarımızla sözel olarak da yönlendirebiliyor, uzman bakış açımızla neler yapabileceğiniz hakkında fikirler veriyoruz.

 

Bununla birlikte, tek bir teknolojiye dayalı programlar hazırlamaktansa, size özel farklı teknolojilerle hazırlanmış yazılımlarla araştırmanızı, internetten paylaşabiliyoruz.

Görselliğin de içerik kadar önemli olduğunu biliyoruz.

 

Sizlere, yorucu, çok renkli, karmaşık formatlı tablo ve grafikler yerine sade, minimalist sunumlar göndermeyi daha doğru ve etkin buluyoruz.

 

İhtiyacınız elinizdeki raporları farklı gruplara sunmak olabilir. Profesyonel anlamda tasarım desteğimiz ile estetik yönü güçlü, etkili sunumlar hazırlayabiliriz.

bottom of page